Výhřev, chlazení a závlaha trávníku

Nejmodernější výhřevní a chladicí systém Uponor Meltaway Plus nabízí zaručenou ochranu venkovních ploch před sněhem a ledem během celé zimy. Instalací systému Meltaway Plus lze efektivně předejít nepříjemnému mechanickému odklízení sněhu či ledu z hrací plochy. Tento unikání systém zabezpečí prodloužení životnosti trávníku.

Základním principem systému Uponor je stejná délka všech okruhů rozvodu. Teplo je tím rozváděno rovnoměrně bez potřeby použití regulačních ventilů jednotlivých větví. V systému je možno použít i předizolované potrubí Uponor. Jeho předností je pružnost, která ho předurčuje k instalaci nejen do země. Výkon Meltaway systému Uponor se pohybuje do 350 W/m2. Jedná se o jeden z nejefektivnějších systémů předávání tepla na trhu. Požadovaný výkon závisí na geografické poloze a požadavcích systému.

Díky pevnému materiálu dokážeme zaručit bezproblémovou instalaci v extrémních klimatických podmínkách. I při zamrznutí systém Meltaway PLUS po opětovném uvedení do provozu nebude poškozen a systém bude bez problému funkční.

K instalaci závlahového systému využíváme komponenty značky TORO, která je celosvětově využívanou značkou v oboru a zaručuje bezproblémový a pohodlný chod závlahy s vysokou přidanou hodnotou. Výrobky TORO mají zastoupení po celém světě, což svědčí o jejich ověřené kvalitě.

Na řízení závlahy na fotbalových hřištích máme vyvinutou vlastní jednotku, která zobrazuje aktuální stav postřikovačů, tlak a průtok čerpadla a hladinu zásobníku. To vše je možno sledovat a zpouštět na dálku. Stačí pouze připojení k internetu a své hřiště můžete zavlažovat k pohodlí své kanceláře.

Nabízíme instalaci nejmodernějších postřikovačů TORO Infinity. Zálohový systém je ovládaný systémem TORO Lynx, který je ideální pro velké množství postřikovačů, tzn., že tento systém je ideálním řešením pro golfová hřiště.

TORO Lynx lze systémově propojit na všechny typy čerpacích stanic Grundfos MPC.